Розміщення реклами в ліфтах бізнес-центрів

Розміщення реклами в ліфтах бізнес-центрів – ефективне рішення для просування престижних, дорогих, респектабельних товарів. Адже значна частка аудиторії бізнес-центру – це керівники і власники компаній, тобто – люди високого соціального статусу з рівнем доходів «середній» і «вище середнього». Як правило, привернути увагу такої аудиторії непросто: вони занадто зайняті, щоб дивитися телевізор або відволікатися на зовнішню рекламу на дорозі. Ліфт – одне з небагатьох місць, де навіть найзайнятіша людина не зможе не помітити грамотно піднесену рекламу.

Наша компанія допоможе створити добре продуману кампанію для забезпечення максимальної ефективності контакту з потенційним клієнтом за допомогою реклами в ліфтах великих бізнес-центрів і отримати найплатоспроможнішу аудиторію в якості клієнтів ваших товарів або послуг. Ліфт бізнес-центру – відмінний майданчик для реклами товарів і послуг преміум-сегмента, а ми вміємо робити її з преміум-якістю.

Хто ми?

Понад 11 років наша компанія успішно розвивається в сфері реклами, отримавши за ці роки безцінний досвід і налагодивши співпрацю більшістю операторів. Пройшовши шлях в різних напрямках реклами – преса, телебачення, зовнішні носії – ми прийшли до висновку, що найбільш простою, зрозумілою і працючою є INDOOR-реклама. Зокрема, це стосується розміщення реклами в ліфтах житлових будинків і бізнес-центрів.

Причин цього досить:

  • ліфт – закритий простір, де складно не помітити рекламний носій;
  • низька конкуренція – в бізнес-центрах зазвичай знаходиться не більше 3-4 рекламних конструкцій;
  • висока частота реклами: носій бачитимуть мінімум двічі в день – при підйомі на ліфті і під час спуску – а це мінімум 44 контакту в місяць;
  • точне попадання в цільову аудиторію забезпечених людей, орієнтованих на споживання якісних товарів і послуг преміум-класу;
  • точний геотаргетинг – можна ефективно просувати товари і послуги «за місцем»;
  • Значна тривалість рекламного контакту – носій може містити більше корисної інформації, ніж, наприклад, зовнішня реклама на дорозі, контакт з якою становить не більше декількох секунд.